MS Praktik, s.r.o. MUDr. Martina Smitková

Ordinace praktického lékaře - Praha 6 Břevnov, Řepy

Poliklinika Pod Marjánkou

Pod Marjánkou 1906/12, ordinace 109, 16900 Praha 6 Břevnov
(1. poschodí, dveře č. 109)

ZÁKLADNÍ ORDINAČNÍ HODINY:
Pondělí 8.15 - 12.15
Úterý 8.15 - 12.15
Středa 8.15 - 12.15
Čtvrtek 12.00 - 18.00
Pátek 8.15 - 12.15

Akutní onemocnění - první 2 hodiny základní ordinační doby, poté se lze i objednat. Doporučujeme zejména na delší výkony (prevence, vyplnění lázní). Poslední pacient 30 minut před koncem základní ordinační doby.

ORDINAČNÍ HODINY POUZE PRO OBJEDNANÉ:
Úterý 12.45 - 15.45
Středa 12.45 - 14.45
Pátek 12.15 - 13.15

V těchto hodinách se lékařka věnuje pouze naplánované činnosti u objednaných pacientů (závodní prohlídky, posudková činnost, konzultace ranních výsledků apod.) Není přítomna sestra.

Prosím, neklepejte v této době, lékařka vychází v časech objednání.

poliklinikamarjanka.com


Domov sv. Karla Boromejského

K Šancím 50, 16300 Praha 6 Řepy
(přízemí, dveře č. 142)

ZÁKLADNÍ ORDINAČNÍ HODINY:
Pondělí 13.00 - 15.00

Ordinace pro pacienty z Domova sv. Karla, ev. na základě domluvy s lékařkou (neslouží pro akutní onemocnění).

www.domovrepy.cz
Aktuálně: Dovolená 15.-19.7.2024, zástup MUDr. Holík, lékařka na mailu (konzultace), sms (ERp).

Dovolená ordinace 15.-19.7.2024, zástup pro akutní MUDr. Holík, lékařka na mailu - konzultace, sms - ERp. Objednání pro naše pacienty nahoře na liště, max. 2 týdny dopředu. Bez objednání první 2 hodiny ordinační doby.

celá aktualita
Info k akutním onemocněním - první 2 hod. ordinační doby, jinak se objednejte

Při příznacích akutních onemocnění dýchacích cest, gastrointestinálních i dalších - vyšetřujeme, léčíme, vystavíme PN. Při virózách včetně koronaviru dodržujte opatření - při kašli, rýmě, bolesti v krku, horečce použijte mezi lidmi roušku. S těžšími příznaky přijďte první 2 hod ordinační doby, jinak napište mail nebo se objednejte.

celá aktualita

Další služby

PROVOZNÍ DOBA (lékař na telefonu):
Po, út, st 8.15 – 16.45, čt 12-18, pá 8.15 – 13.00

NÁVŠTĚVNÍ SLUŽBA:
Dle dohody s lékařkou – zpravidla úterý a středa odpoledne

ZÁSTUP V DOBĚ NEPŘÍTOMNOSTI:
Pouze akutně nemocní: MUDr. Martin Holík, ordinace 103

Mimo ordinační hodiny zajištěna LSPP pro Prahu 6 v UVN Praha U Vojenské Nemocnice ve všední den od 19ti hod, v so a ne od 7 hod - jen pro akutní onemocnění!

Nové pacienty registrujeme dle aktuálních časových možností a kapacity ordinace.

Stručné informace a doporučení k poskytované péči

Akutní onemocnění (infekce, bolesti...)

 • první 2 hodiny ordinační doby
 • s bolestmi v krku ráno nalačno bez čištění zubů (výtěr z krku), s močovými obtížemi přineste ranní moč nebo si požádejte po příchodu o zkumavku, s bolestmi břicha apod. i k odběrům ráno nalačno
 • s ostatním se můžete i objednat nejlépe přes www.mspraktik.cz

Preventivní prohlídky

 • na preventivní prohlídky choďte - 1x/2 roky a pokud se léčíte nebo jste sledován pro chronické onemocnění, dispenzární prohlídky si domluvte s lékařkou (např. Diabetes mellitus 1x/3-6 měsíců, hypertenze 1x/3-12 měsíců apod. – součástí těchto prohlídek jsou i další vyšetření, dle konkrétního základního onemconění)
  www.vzp.cz/pojistenci/prevence/preventivni-prohlidky

E Recepty

 • E Recepty objednávejte přes stránky ordinace – Objednání + E Recept. E Recepty lze posílat pouze stabilizovaným pacientům bez akutních obtíží, kteří mají hotové prevence a plánované kontroly svého základního onemocnění.

Předoperační vyšetření

 • předejte sestřičce žádost-vystavíme žádanky do lab. ev. další. Dle provozu uděláme EKG a vyšetření lékaře-souhrnnou zprávu vyzvednete v dalších dnech, při větším vytížení ordinace půjdete nejdříve na náběry, RTG a až s výsledky doděláme a předáme zbytek

Administrativa

 • výpisy z dokumentace, důchody, lázně apod. předejte podklady sestře – dle provozu sepíšeme hned, nebo si vyzvednete v dohodnutém termínu. Pokud máte hotovou prevenci a odevzdané zprávy od specialistů, je vyplnění mnohem jednodušší, jinak je třeba doplnit. U části této administrativy je dle zákona (i z logiky věci) nutné vyšetření lékařem – tj. nejde „jenom o razítko“.
 • pracovní neschopnost: je povinen vystavit kterýkoli lékař, který Vás léčí a kontroluje kromě pohotovosti a stomatologa – tj. nesmíte být posíláni k nám „jenom pro neschopenku“. Pokud potřebujete pracovní neschopnost od nás, připravte si před příchodem do ordinace adresu místa pobytu v PN, název zaměstnavatele a Vaší pracovní pozice.
 • odevzdávejte zprávy od specialistů i z nemocnic, abychom znali Vaši aktuální medikaci a stav - každý specialista je povinen zprávu pro praktika vystavit, pokud chcete jen předat zprávu a nechcete čekat, můžete vhodit do schránky č. 6 v chodbě u lékárny. Přílohy z e-mailů nejsme z kapacitních důvodů schopni tisknout a zakládat. Z důvodu ochrany Vašich dat nelze tyto ponechávat v emailu tj. jsou po přečtení lékařkou (často mimo tiskárny a ordinaci) vymazány.
 • Aktualizujte své kontakty u nás - telefony, maily, adresy, změny pojišťovny apod. abychom měli přehled a zvládli v případě potřeby kontaktovat.

Prioritou je pro nás kvalita péče, vstřícnost, slušnost, ohleduplnost, proto Vás prosíme o totéž. Snažíme se dodržovat časy, ale vše se naplánovat nedá a rychlost pro nás není nejdůležitější. Pokud je čas pro Vás prioritou číslo jedna, doporučujeme sjednat si nadstandardní péči v některém zařízení, které má dostatečné prostorové a administrativní kapacity k nadstandardnímu řešení Vašich časových potřeb.

Předkládejte vždy sestřičce platný průkaz pojištěnce, pokud máte PN, předložte neschopenku.